Kontakt

Zoaring team

Vår historie

I 2012 startet Zoaring med en drøm om å skape mer effektiv læring. En grunntanke som har satt oss i stand til å jobbe med flere av landets største bedrifter og merkevarer. Ikke bare har vi fått levere spennende prosjekter til dem — vi har også lært en hel del ting underveis.

Denne innsikten har resultert i det vi kaller «forenklingsprosessen». Forenkling og innsikt er den røde tråden i alt vi leverer; enten det er scribe, animasjon, illustrasjoner eller gjennom rådgivning. Vi er stolt over alt vi har fått til så langt, og gleder oss til å hjelpe eksisterende og nye kunder i årene som kommer.

Vi er Zoaring

Henrik Jesman Sunde

Grunnlegger | CEO
Henrik Jesman Sunde
henrik@zoaring.com

Simen Ytre-Arne

Grunnlegger | COO
Simen Ytre-Arne
simen@zoaring.com

Anja Maria Falch

Kreativ leder
Anja Maria Falch
anja@zoaring.com

Noah Whitson

Produksjonsleder
Noah Whitson
noah@zoaring.com

Martin A. Hegge

Senior salgsrådgiver
Martin A. Hegge
martin@zoaring.com
+47 971 90 303

Espen Haugland

Account Executive
Espen Haugland
eh@zoaring.com
+47 904 70 130

Kjetil Hopland

Tekstforfatter | Prosjektleder
Kjetil Hopland
kjetil@zoaring.com

Ingvild Olaussen

Tekstforfatter | Prosjektleder
Ingvild Olaussen
ingvild@zoaring.com

Kateryna Iesypenko

Markedsførings- og Adm. leder
Kateryna Hunsbeth
kateryna@zoaring.com

Kaisa Dahl

Redaktør
Kaisa Dahl
kaisa@zoaring.com

Svein Olav Joakimsen

Illustratør
Svein Olav Joakimsen

Jens Flesjå

Illustratør
Jens Flesjå

Tim Levang

Illustratør | Animatør
Tim Levang

Erling Grinrød

Illustratør | Animatør
Erling Grinrød

OSLO | MESH

Tordenskiolds gate 3
0160 Oslo

STAVANGER | BORGEN

Kvitsøygata 15
4014 Stavanger

Ta kontakt

Vi har fastpris tilpasset ditt prosjekt.

La oss gi deg et tilbud med fastpris i innboksen din innen 24 timer. Helt gratis og uten forpliktelser.